INWESTYCJE W TRAKCIE REALIZACJI

STADION ŚLĄSKI Ogrodzenie - Chorzów

STADION ŚLĄSKI Ogrodzenie - Chorzów

Miasto: Chorzów
 
Wykonanie nowego ogrodzenia zewnętrznego wokół terenu otaczającego stadion. 
Realizacja projektu to jeden z elementów systemu zabezpieczeń stadionu umożliwiających organizację imprez meczowych podwyższonego ryzyka. Zgodnie z wytycznymi Policji nowe ogrodzenie ma mieć 3,5 m wysokości, - do wysokości 2,5 m nieprzezierne, uniemożliwiając kontakt wzrokowy. 
Projektowana konstrukcja ogrodzenia ma uniemożliwić wspinanie się, podawanie  przez nie przedmiotów oraz odkręcanie elementów konstrukcyjnych. 
 
Nowe ogrodzenie ma być też wandaloodporne i wytrzymałe na zakładany napór tłumu podczas organizowanych imprez masowych.
BUDYNEK KSSE -  Sosnowiec

BUDYNEK KSSE - Sosnowiec

Kubatura: 4077 m3
Powierzchnia użytkowa: 852 m2
Miasto: Sosnowiec
 
 
W przebudowanej willi znajdą się przede wszystkim pomieszczenia biurowe.
Przyziemie i parter KSSE zaoferuje na wynajem. Brana jest również ewentualność powstania restauracji na najniższej kondygnacji.

- Założenia architektoniczne są ogólne. Nie wykluczamy powstania restauracji, ale równie dobrze powierzchnia może zostać wynajęta innym branżom: od usług medycznych po działalność projektową - mówi Bartłomiej Leszczyński z biura Podstrefy Sosnowiecko-Dąbrowskiej KSSE.
http://m.sosnowiec.gazeta.pl/gazetasosnowiec/1,128179,17189383,Willa_na_Pogoni_w_14__miesiecy_zamieni_sie_w__biurowiec_.html

 Willa powstała około 1925 roku, nie jest wpisana do rejestru zabytków, a jedynie do Gminnej Ewidencji Zabytków. W czasie II wojny światowej mieściła się w niej siedziba gestapo 
Copyright 2011-2018 © Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Technicznych "Śląsk" Sp. z o. o.
Projekt i wykonanie: Grupa FlexMind. Oprogramowanie: FlexMind CMS.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej